Často kladené otázky

Předtím, než se rozhodneš nám napsat, se zde podívej na nejčastější dotazy. Je to pro tebe mnohem rychlejší.

Registrace a začátek v systému


Jediné, co k tomu potřebuješ je platná emailová adresa na registraci a Instagramový účet, pomocí kterého budeš sledovat ostatní účty, které se ti v našem systému ukážou. Neboj se, nikdy po tobě nebudeme chtít heslo k tvému Instagramu.
Ne, heslo od tvého Instagramu nebudeme nikdy potřebovat. Náš systém je zcela bezpečný a nikdy po tobě nebudeme chtít žádné soukromé údaje.
Ano, ale každý musí být propojen s jiným Likegram účtem.

Získávání sledujících


Ano, sledující jsou 100% reální a jsou pouze z Česka a Slovenska. Pokud tě zajímá, jak získat sledující na Instagramu, pak určitě existuje více způsobů, ale ten náš je velmi výhodný.
Denně lze získat stovky sledujících, vše ale záleží na vaší aktivitě. Průměrný uživatel našeho systému získává kolem 40-70 sledujících denně a to zcela zdarma.
Ne, můžeš získat až 100 sledujících denně úplně zdarma. Sledující totiž můžeš zakoupit pomocí kreditů, které vyděláš v našem systému pomocí sledování ostatních lidí.

Vydělávání v systému


Reálné výdělky průměrného uživatele našeho systému jsou velmi individuální. Doporučujeme ti celý systém vyzkoušet, je celý zdarma.

Ostatní problémy


PODPORU MOMENTÁLNĚ POSKYTUJEME POUZE NA EMAILU [email protected]

Jsi připraven začít?

Zaregistruj se a začni vydělávat
nebo získavat první sledující již během několika minut.